Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #54 Let's wine about it - Vy se ptáte, my se smějeme s Ali a Týnou

Follow Your Magic

Elite Bloggers Podcasts

Osobní rozvoj

#54 Let's wine about it - Vy se ptáte, my se smějeme s Ali a Týnou

Obrázek epizody #54 Let's wine about it - Vy se ptáte, my se smějeme s Ali a Týnou

Poslechněte si podcast

9. 5. 2022

57 min

Poslední epizody byly spíše vážnější, a tak jsem si pozvala své dvě dobré kamarádky Ali Kratochvílovou (znáte z epizody číslo 41 - O kávě, která pomáhá) a Týnku "@pisuprotozevino", kterou znáte z epizod číslo 13 a 19. My dnes odpovídáme rovnou na vaše otázky, tak si taky nalijte vínko, a sejdeme se u této epizody!

Příjemný poslech!

Alička:
OSOBNÍ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/ali.kratochvilova/
INSTAGRAM NA DNO ŠÁLKU: https://www.instagram.com/nadnosalku/
ESHOP: https://www.nadnosalku.cz/

Týna z vína:
OSOBNÍ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/pisuprotozevino/

Popis podcastu

FOLLOW YOUR MAGIC podcast je zde proto, aby ti připomněl tvou MAGIC. Je to podcast (nejen) pro ženy, které věří, že mohou mít vše, po čem jejich srdce touží. A hlavně ví, že si to zaslouží! Vztahy, které jsou zdravé i vášnivé, tělo, které je odpočaté i atraktivní, kariéru, která je úspěšná i naplňující, a báječný život, který jim dává smysl. Pokud na sobě chceš pracovat, jsi připravena otevřít svou mysl a jít za hlasem svého srdce, posaď se u nás a nalaď si ty nejinspirativnější hlasy z oblasti zdraví, spirituality, sebelásky a osobního rozvoje. Já jsem Christie a najdeš mě na mém osobním Instagramu @hellochristie, a pokud se chceš ponořit hlouběji, těším se na tebe na @magicacademy.cz.