Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 53 | „Neexistuje perfektní seznámení, hlavní je, že se to stane!“ s Markétou Šetinovou

Follow Your Magic

Elite Bloggers Podcasts

Osobní rozvoj

53 | „Neexistuje perfektní seznámení, hlavní je, že se to stane!“ s Markétou Šetinovou

Obrázek epizody 53 | „Neexistuje perfektní seznámení, hlavní je, že se to stane!“ s Markétou Šetinovou

Poslechněte si podcast

2. 5. 2022

53 min

Markéta Šetinová je psychoterapeutka a socioložka, věnující se seznamování, randění a proměnám ve vztazích. Založila také Institut Moderní láska, který nabízí terapie a vzdělávání se zaměřením na vztahy. V dnešním podcastu si povídáme o tom, jak a kde se seznámit, jestli může první krok udělat žena, jaké jsou červené vlajky při randění, a co je to skorovztah.

Web Institutu Moderní láska:https://www.modernilaska.cz/
Instagram Markéty Šetinové:https://www.instagram.com/marketasetinova/

Můj Instagram:https://www.instagram.com/hellochristie/
Webová stránka:https://www.magicacademy.cz/

Příjemný poslech!

Popis podcastu

FOLLOW YOUR MAGIC podcast je zde proto, aby ti připomněl tvou MAGIC. Je to podcast (nejen) pro ženy, které věří, že mohou mít vše, po čem jejich srdce touží. A hlavně ví, že si to zaslouží! Vztahy, které jsou zdravé i vášnivé, tělo, které je odpočaté i atraktivní, kariéru, která je úspěšná i naplňující, a báječný život, který jim dává smysl. Pokud na sobě chceš pracovat, jsi připravena otevřít svou mysl a jít za hlasem svého srdce, posaď se u nás a nalaď si ty nejinspirativnější hlasy z oblasti zdraví, spirituality, sebelásky a osobního rozvoje. Já jsem Christie a najdeš mě na mém osobním Instagramu @hellochristie, a pokud se chceš ponořit hlouběji, těším se na tebe na @magicacademy.cz.