Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 52 | „Na lásku se vyplatí počkat!“ s Kristýnou Paulus

Follow Your Magic

Elite Bloggers Podcasts

Osobní rozvoj

52 | „Na lásku se vyplatí počkat!“ s Kristýnou Paulus

Obrázek epizody 52 | „Na lásku se vyplatí počkat!“ s Kristýnou Paulus

Poslechněte si podcast

25. 4. 2022

53 min

Příběh Kristýny Paulus je jeden z těch, které vás donutí se zastavit a zapřemýšlet: Kam vlastně spěchám? Opravdu mi ujíždí vlak? Opravdu mám moc vysoké nároky?

Vítejte u další epizody ze série vztahů - tentokrát je mým hostem lektorka jógy a podnikatelka Kristýna Paulus, šťastná manželka a maminka tří dětí. Nechte se inspirovat a přejeme příjemný poslech!

Kristýna Paulus a její projekty:https://linktr.ee/paulus.yoga
Roční členství Integrální cesta:https://www.paulus.yoga/integralni-cesta
Instagram Kristýna Paulus :https://www.instagram.com/paulus.yoga/

Můj Instagram:https://www.instagram.com/hellochristie/
Webová stránka:https://www.magicacademy.cz/

Christie x

Popis podcastu

FOLLOW YOUR MAGIC podcast je zde proto, aby ti připomněl tvou MAGIC. Je to podcast (nejen) pro ženy, které věří, že mohou mít vše, po čem jejich srdce touží. A hlavně ví, že si to zaslouží! Vztahy, které jsou zdravé i vášnivé, tělo, které je odpočaté i atraktivní, kariéru, která je úspěšná i naplňující, a báječný život, který jim dává smysl. Pokud na sobě chceš pracovat, jsi připravena otevřít svou mysl a jít za hlasem svého srdce, posaď se u nás a nalaď si ty nejinspirativnější hlasy z oblasti zdraví, spirituality, sebelásky a osobního rozvoje. Já jsem Christie a najdeš mě na mém osobním Instagramu @hellochristie, a pokud se chceš ponořit hlouběji, těším se na tebe na @magicacademy.cz.