Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #35 Není to o tom, co změníš na talíři, ale hluboká SPIRITUÁLNÍ cesta

Follow Your Magic

Elite Bloggers Podcasts

Osobní rozvoj

#35 Není to o tom, co změníš na talíři, ale hluboká SPIRITUÁLNÍ cesta

Obrázek epizody #35 Není to o tom, co změníš na talíři, ale hluboká SPIRITUÁLNÍ cesta

Poslechněte si podcast

1. 3. 2021

30 min

Mezi námi jsou tisíce lidí, kteří ani netuší, že jejich životní problémy mohou pramenit z nezdravého vztahu k jídlu. V dnešní epizodě vám povím o emočním jezení, jak ve vztahu k jídlu funguje ženský a mužský princip, a proč je uzdravení vztahu k jídlu víc než jen o tom, co se nám změní na talíři. Je to hluboká spirituální cesta. 

Dnes také slavíme skoro 750 tisíc poslechů, za což vám z celého srdce děkuji!! :)

Příjemný poslech! Christie x
https://www.instagram.com/hellochristie/

Popis podcastu

FOLLOW YOUR MAGIC podcast je zde proto, aby ti připomněl tvou MAGIC. Je to podcast (nejen) pro ženy, které věří, že mohou mít vše, po čem jejich srdce touží. A hlavně ví, že si to zaslouží! Vztahy, které jsou zdravé i vášnivé, tělo, které je odpočaté i atraktivní, kariéru, která je úspěšná i naplňující, a báječný život, který jim dává smysl. Pokud na sobě chceš pracovat, jsi připravena otevřít svou mysl a jít za hlasem svého srdce, posaď se u nás a nalaď si ty nejinspirativnější hlasy z oblasti zdraví, spirituality, sebelásky a osobního rozvoje. Já jsem Christie a najdeš mě na mém osobním Instagramu @hellochristie, a pokud se chceš ponořit hlouběji, těším se na tebe na @magicacademy.cz.