Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #38 Jan Herget | ředitel agentury CzechTourism

FMV odposlech

FMV VŠE

Vzdělání

#38 Jan Herget | ředitel agentury CzechTourism

Obrázek epizody #38 Jan Herget | ředitel agentury CzechTourism

Poslechněte si podcast

26. 4. 2022

54 min

O epizodě podcastu

V lednu jsme se za mikrofony sešli s Ing. Jan Herget, Ph.D. , ředitelem agentury CzechTourism. Pan doktor Herget kromě toho také působí jako odborný asistent na Katedře cestovního ruchu ☝️ Zajímá Vás, jakým výzvám momentálně čelí oblast cestovního ruchu v České republice? Říká Vám něco "udržitelný cestovní ruch"? Věděli jste, jaké možnosti uplatnění nabízí obor Cestovní ruch u nás na FMV? Jaká je úloha agentury CzechTourism?

V lednu jsme se za mikrofony sešli s Ing. Jan Herget, Ph.D. , ředitelem agentury CzechTourism. Pan doktor Herget kromě toho také působí jako odborný asistent na Katedře cestovního ruchu ☝️ Zajímá Vás, jakým výzvám momentálně čelí oblast cestovního ruchu v České republice? Říká Vám něco "udržitelný cestovní ruch"? Věděli jste, jaké možnosti uplatnění nabízí obor Cestovní ruch u nás na FMV? Jaká je úloha agentury CzechTourism? ? To vše a mnohem více se dozvíte v této epizodě FMV odposlechu! ?