Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #26 Daniela Písařovicová | absolventka FMV aktuálně působící v DVTV

FMV odposlech

FMV VŠE

Vzdělání

#26 Daniela Písařovicová | absolventka FMV aktuálně působící v DVTV

Obrázek epizody #26 Daniela Písařovicová | absolventka FMV aktuálně působící v DVTV

Poslechněte si podcast

20. 10. 2021

55 min

O epizodě podcastu

Tentokrát jsme si pozvali hosta, kterého všichni znají, protože se pravidelně vyskytoval na našich televizních obrazovkách v 19h na České televizi.

Tentokrát jsme si pozvali hosta, kterého všichni znají, protože se pravidelně vyskytoval na našich televizních obrazovkách v 19h na České televizi. ? Naše pozvání totiž přijala absolventka FMV, která dříve působila v České televizi a dnes pracuje v DVTV – Daniela Písařovicová.

Co se ji jako první vybavilo když po tolika letech opět zamířila na půdu své Alma Mater? Jak na FMV vzpomíná a jaké předměty pro ni byly největší výzvou? Co obnáší práce moderátora a jaké byly její začátky v České televizi? Liší se vůbec práce ve veřejnoprávním médiu od soukromé internetové televize DVTV? Nejen na to jsme se paní Písařovicové ptali.

Věříme, že odposlech tohoto rozhovoru vám dá kuráž vydat se na mnohdy trnitou cestou k vaší vysněné práci, která vám dává smysl! ?