Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Floor Talk #17: Legenda Milan Garčar

Floor Talk

Český florbal

Sport

Floor Talk #17: Legenda Milan Garčar

Obrázek epizody Floor Talk #17: Legenda Milan Garčar

Poslechněte si podcast

11. 5. 2022

1 hod 27 min

O epizodě podcastu

Hostem sedmnáctého dílu Floor Talku se stal symbolicky Milan Garčar, který právě s číslem sedmnáct na zádech ukončil svou hráčskou kariéru. U florbalu ale zůstane, ze hřiště se přesunul na lavičku pražské Sparty. Zkušený florbalista za sebou má parádní kariéru. Jako jeden z mála prošel všemi čtyřmi nejlepšími ligami na světě a získal bronz na mistrovství světa. V podcastu hovoří nejen o své kariéře, jízdě na kole v mínus dvaceti, ale také o vizi do budoucna a o tom, jaké mu kdysi uložil utlimátum Tomáš Kafka. Dílem vás provází Richard Wagner a Jakub Borovský.
Hostem sedmnáctého dílu Floor Talku se stal symbolicky Milan Garčar, který právě s číslem sedmnáct na zádech ukončil svou hráčskou kariéru. U florbalu ale zůstane, ze hřiště se přesunul na lavičku pražské Sparty. Zkušený florbalista za sebou má parádní kariéru. Jako jeden z mála prošel všemi čtyřmi nejlepšími ligami na světě a získal bronz na mistrovství světa. V podcastu hovoří nejen o své kariéře, jízdě na kole v mínus dvaceti, ale také o vizi do budoucna a o tom, jaké mu kdysi uložil ultimátum Tomáš Kafka. Dílem vás provází Richard Wagner a Jakub Borovský.