Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu FITHAM

Podcast FITHAM

5 epizod

2 odběratelé

„Specializujeme se na fitness a zdravý životní styl, stavíme na 26 letech zkušeností, na poradenství a tím se odlišujeme od velkých hráčů na trhu“, říká ředitel společnosti FITHAM Ondřej Přibyl.
Obrázek epizody „Domácí posilovnu využijeme při cvičení za účelem zvýšení svalové hmoty. Důležité jsou nejen prostorové možnosti, ale také cíle zákazníka,“ říká ředitel společnosti FITHAM Ondřej Přibyl.

„Domácí posilovnu využijeme při cvičení za účelem zvýšení svalové hmoty. Důležité jsou nejen prostorové možnosti, ale také cíle zákazníka,“ říká ředitel společnosti FITHAM Ondřej Přibyl.

4. 2. 2022

15 min

Obrázek epizody Tentokrát se zaměříme na trenažéry. „Třeba na eliptickém trenažéru, což je, řekněme, rotoped s madly, posilujete horní i dolní část těla. Dokonce jsem slyšel, že mu někdo říká „epileptický“,“ říká Jan Janík ze společnosti FITHAM.

Tentokrát se zaměříme na trenažéry. „Třeba na eliptickém trenažéru, což je, řekněme, rotoped s madly, posilujete horní i dolní část těla. Dokonce jsem slyšel, že mu někdo říká „epileptický“,“ říká Jan Janík ze společnosti FITHAM.

4. 2. 2022

21 min

Obrázek epizody „Neoblíbenějším sortimentem jsou stále běžecké pásy. A v poslední době pak zažívají boom elektrokola“, říká ředitel společnosti FITHAM Ondřej Přibyl.

„Neoblíbenějším sortimentem jsou stále běžecké pásy. A v poslední době pak zažívají boom elektrokola“, říká ředitel společnosti FITHAM Ondřej Přibyl.

28. 1. 2022

17 min

Obrázek epizody „Když si najdete 3 nebo 4 dny v týdnu a budete vždy aspoň hodinu cvičit, tak do měsíce nebo dvou zaručeně uvidíte výsledky“, říká Jan Janík ze společnosti FITHAM.

„Když si najdete 3 nebo 4 dny v týdnu a budete vždy aspoň hodinu cvičit, tak do měsíce nebo dvou zaručeně uvidíte výsledky“, říká Jan Janík ze společnosti FITHAM.

27. 1. 2022

22 min

Obrázek epizody Fitness trenažéry zákazníkům dovezeme, předvedeme a poradíme, jak je používat," říká ředitel společnosti FITHAM Ondřej Přibyl.

Fitness trenažéry zákazníkům dovezeme, předvedeme a poradíme, jak je používat," říká ředitel společnosti FITHAM Ondřej Přibyl.

17. 1. 2022

11 min