Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Chytré financování e-shopů s CEO Lemonero Janem Laštůvkou

Chytré financování e-shopů s CEO Lemonero Janem Laštůvkou

Obrázek epizody Chytré financování e-shopů s CEO Lemonero Janem Laštůvkou

Poslechněte si podcast

29. 6. 2021

38 min

V desátém dílu ze série podcastů k FinTech Roadmap jsme přivítali CEO společnosti Lemonero Jana Laštůvku. Lemonero poskytuje menším e-shopům financování a toto financování lze vyřídit velmi rychle a 100% online. Jak je to možné, říkáte si? To se již dovíte právě v podcastu společně s mnoha dalšími zajímavostmi. Prozradíme, že Lemonero se rozhoduje na základě dat, které proženou svým scoringovým modelem, který v sobě má prvky machine learningu a umělé inteligence.

Jelikož klienti Lemonera jsou e-shopy, zeptali jsme se, jak je ovlivnila pandemie covidu-19, v jejímž průběhu jeli na plné obrátky. Mimo jiné také probereme to, jakým zázemím je Ostrava pro začínající FinTech. Není také tajemstvím, že Komerční banka skrze KB SmartSolutions do Lemonera investovala a zeptali jsme se teda Honzy, jak celý tento proces probíhal a jak se jim s bankou pracuje.

Popis podcastu

V našich podcastech budeme rozebírat témata z oblasti finančních technologií se zajímavými hosty. Těšit se můžete například na blockchain, crowdfunding, open banking, asset management, insurtech, regtech, payments a další. Více informací o naší činnosti se můžete dovědět na stránkách www.ctit.cz