Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jiří Rostecký: O výzvách, úspěších a budoucnosti českého podnikání

FINANČNĚ GRAMOTNÍ

Jan Sirový, Jolyon Mungenga

Vzdělání

,

Byznys

,

Investování

,

Jak na to

Jiří Rostecký: O výzvách, úspěších a budoucnosti českého podnikání

Obrázek epizody Jiří Rostecký: O výzvách, úspěších a budoucnosti českého podnikání

Poslechněte si podcast

3. 4. 2024

1 hod 8 min

V této inspirující epizodě jsme vyzpovídali Jiřího Rosteckého, zakladatele největšího českého vzdělávacího webu o podnikání, https://mladypodnikatel.cz . Jiří sdílí svůj příběh o tom, jak se z mladého středoškoláka stal úspěšným podnikatelem a vzdělávacím lídrem. Probrali jsme jeho rozhodnutí vynechat vysokou školu ve prospěch podnikání. Jiří nám předal své postřehy ohledně situace v českém podnikání, identifikoval faktory, které podle jeho názoru omezují rozvoj podnikatelů, a popsal, jak se podnikatelské prostředí v České republice za uplynulých 12 let transformovalo. Povídali jsme si také o nápadech pro začínající podnikatele a o tom, jak přistupuje k mentorování svých klientů, kteří na své cestě za úspěšným businessem hledají podporu.

👉 Přidejte se k nám a udělejte první krok k finanční nezávislosti. Poslouchejte nyní a nezapomeňte se přihlásit k odběru pro další finanční rady a strategie!

👉 Máte dotazy nebo chcete získat další rady k ovládnutí vašich financí? Napište nám na 📧 dotazy@amj.cz a získejte osobní podporu přímo od nás!

#FinancneGramotni #Podcast #Finance #OsobniFinance

Cílem našeho podcastu je edukovat naše posluchače v oblasti osobních financí, přinášet jim zajímavé tipy, které je přiblíží finanční svobodě. Tento pojem má každý z nás definovaný trošku jinak, ale naší hlavní myšlenkou je využít peníze tak, aby pracovaly pro Vás a přinášely Vám maximální možný užitek v tom smyslu, že se díky nim budete moci chovat a rozhodovat maximálně svobodně. Cesta k finanční nezávislosti není jednoduchá a určitě není pro každého, na druhou stranu jí může dosáhnout téměř každý, kdo se pro ni skutečně rozhodne a my Vás v této cestě podpoříme, jak jen to půjde.


Pokud chcete ještě více tipů, sledujte nás na sociálních sítích

➡Facebook https://www.facebook.com/FinancneGramotni

➡Instagram https://instagram.com/financne_gramotni

➡Youtube https://youtube.com/@FinancneGramotni?si=NTrq8J5F7uLrmm-L


Zajímá tě cokoliv dalšího? Spoj se s námi přes web

🌐 www.amjfinance.cz nebo nám napiš na 📧 dotazy@amj.cz