Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Gert's Guests #01

Poslechněte si podcast

4. 6. 2023

27 min

O epizodě podcastu

International guests interviewed by Gert Hermans. Nanna Kristín Magnúsdóttir, a film director of the Icelandic movie Hours to Destruction experienced a very nice Zlín stay. Filip Pošivač, Jana Šrámková, a film director and a screenwriter introduced a world premiere of the animated film Tony, Shelly and the Magic Light. English only. Zahraniční hosty 63. ZFF zpovídá náš belgický kolega Gert Hermans. Jeho prvními hosty jsou český režisér Filip Pošivač a scénáristka Jana Šrámková k filmu Tonda, Slávka a kouzelné světlo a islandská režisérka filmu Muzikál ze základky Nanna Kristín Magnúsdóttir. Jen v angličtině.

International guests interviewed by Gert Hermans. Nanna Kristín Magnúsdóttir, a film director of the Icelandic movie Hours to Destruction experienced a very nice Zlín stay. Filip Pošivač, Jana Šrámková, a film director and a screenwriter introduced a world premiere of the animated film Tony, Shelly and the Magic Light. English only.

Zahraniční hosty 63. ZFF zpovídá náš belgický kolega Gert Hermans. Jeho prvními hosty jsou český režisér Filip Pošivač a scénáristka Jana Šrámková k filmu Tonda, Slávka a kouzelné světlo a islandská režisérka filmu Muzikál ze základky Nanna Kristín Magnúsdóttir. Jen v angličtině.

Popis podcastu

Podcast ZLÍN FILM FESTIVALU