Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Škvorova strategie na Fleuryho. Vémola vs Vosgröne? Martínek míří do top 5. Co s Brichtou? | Fight!

Škvorova strategie na Fleuryho. Vémola vs Vosgröne? Martínek míří do top 5. Co s Brichtou? | Fight!

Obrázek epizody Škvorova strategie na Fleuryho. Vémola vs Vosgröne? Martínek míří do top 5. Co s Brichtou? | Fight!

Poslechněte si podcast

Dnes

1 hod 2 min

💥 Poslouchejte Fight! také v podcastových aplikacích, ať vám nic neunikne! Spotify: https://open.spotify.com/show/01A3GQI2SW0MbBIn1ieZ6x
Apple podcasts: https://podcasts.apple.com/us/podcast/isport-fight/id1696966883 💥

Víkend plný MMA v podcastu Fight! hodnotí jeho aktéři. Michal Martínek v senzační bitvě porazil Marka Samoicuka na akci KSW 119. Tam se bohužel nevydařil titulový pokus Leo Brichtovi. Daniel Škvor zamířil do Berlína, aby vyzval k zápasu Willa Fleuryho, který na tamním turnaji Oktagon 90 porazil Kasima Arase.

✍️ Marian Šustr
https://www.instagram.com/mari.sustr/
https://x.com/MariSustr

📲 Sledujte deník Sport i na sítích:
X https://x.com/DenikSport
Instagram https://www.instagram.com/isportcz/
Facebook https://www.facebook.com/ISPORT.CZdeniksport

Popis podcastu

Příběhy bojovníků, rozhovory, analýzy i tipy. Vše o MMA a bojových sportech s redaktorem deníku Sport a webu iSport.cz Mariánem Šustrem. Každý druhý čtvrtek s pravidelnými hosty Andrém Reindersem a Danielem Škvorem.