Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody InstaPokec z Imoly: Proč byl rozdíl mezi Hamiltonem a Russellem tak velký

KOLO na KOLO

Tom Richtr F1

Sport

InstaPokec z Imoly: Proč byl rozdíl mezi Hamiltonem a Russellem tak velký

Obrázek epizody InstaPokec z Imoly: Proč byl rozdíl mezi Hamiltonem a Russellem tak velký

Poslechněte si podcast

25. 4. 2022

58 min

O epizodě podcastu

Ferrari přijelo na domácí Imolu jako favorit. Ale Red Bull mu vypálil rybník a zaznamenal největší úspěch za posledních šest let. Co k tomu vedlo? A co vedlo k propadáku Mercedesu a sedminásobného šampiona Lewise Hamiltona? O hodně horší výkon ve srovnání s novým týmovým kolegou Georgem Russellem vyvolal vlnu kritiky, ale v nejnovější epizodě podcastu Kolo na Kolo rozebíráme, jaké všechny okolnosti k tomu vedly a proč se Mercedes a Hamilton ocitili v tak špatné pozici. Užijte pozávodní InstaPokec Tomáše Richtra a Jiřího Košty z Imoly.
Ferrari přijelo na domácí Imolu jako favorit. Ale Red Bull mu vypálil rybník a zaznamenal největší úspěch za posledních šest let. Co k tomu vedlo? A co vedlo k propadáku Mercedesu a sedminásobného šampiona Lewise Hamiltona? O hodně horší výkon ve srovnání s novým týmovým kolegou Georgem Russellem vyvolal vlnu kritiky, ale v nejnovější epizodě podcastu Kolo na Kolo rozebíráme, jaké všechny okolnosti k tomu vedly a proč se Mercedes a Hamilton ocitli v tak špatné pozici. Užijte pozávodní InstaPokec Tomáše Richtra a Jiřího Košty z Imoly.