Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Eva Ženám

Eva Kejíková

Osobní rozvoj

#62 Mentální skok za 10 dní

Obrázek epizody #62 Mentální skok za 10 dní

Poslechněte si podcast

26. 11. 2022

54 min

Byla jsem v syndromu vyhoření, energeticky dole a s častými fyzickými bolestmi kvůli endometrióze. Mluvím i o tom, v čem mi Mentální skok pomohl. Také zjistíš, co je to za metodu a jestli je i pro Tebe.
Další informace se dozvíš i v článku na mém blogu:https://www.evazenam.cz/mentalni-skok-za-10-dni/
Pokud se chceš přihlásit do Mentálního skoku za 10 dní, tak mi napiš na Instagramu: @evazenamcz nebo na WhatsApp ( telefonní číslo najdeš v článku na blogu)

Popis podcastu

Cílem podcastu Eva ženám je dívat se na věci z různých úhlů pohledu, víc do hloubky, a poznávat tak sama sebe. Už samotné uvědomění nám dává prostor pro změnu.Jsem terapeutka emoční svobody, která se nebojí mluvit o všem. Najdeš zde inspiraci a zajímavá témata: vztahy, ženství, endometrióza, seberozvoj, sebehodnota, sex, bolestivá menstruace, mateřství, plodnost, jak ventilovat emoce, rozhovory na různá témata atd..Staň se součástí komunity žen na: HeroHero Eva ženám a vydej se na cestu k sebepoznání: https://herohero.co/evazenam