Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Eva Ženám

Eva Kejíková

Osobní rozvoj

#56 Endometrióza v VZTAHY - 2. část

Obrázek epizody #56 Endometrióza v VZTAHY - 2. část

Poslechněte si podcast

5. 8. 2022

1 hod 17 min

Ve 2. části od 30 minuty je VZKAZ ŽENÁM S ENDOMETRIÓZOU A JEJICH PARTNERŮM od Lucky Wesselé ( 32 let- pracuje ve fitness centru) a jejího partnera Vladimíra ( 22 let a pracuje jako policista) jak překonávat překážky, které s sebou tato nemoc nese.  Dozvíš , co se dělo po operaci. Zjistíš, že Lucka díky bolestem získala odpor k sexu a jak se s Vláďou snaží to zase změnit. Lucka také otevřeně mluví o tom, jaké to je když má bolesti a jde do práce a jak se setkává s nepochopením okolí a co by potřebovala slyšet.
Od 30 minuty epizody mluví  oba o tom, co by oba vzkázali těm, kteří to právě prožívají. 
Moc děkuji Lucce: IG @lucipinup27 a jejímu partnerovi Vladimírovi, že se podělili o svou zkušenost, která může mnoha lidem pomoct.

Popis podcastu

Inspirace ode mě směrem k vám. Inspirativní ženy a zajímavá témata. Zajímají vás ženská témata, na která se bojíte zeptat? Já se nebojím mluvit o všem. Chcete vědět, jak jsem se vyléčila z nemoci s názvem endometrióza? Bolestivá menstruace, sex, jak se mi podařilo získat sebevědomí, jak jsem se začala mít ráda, kdy doporučuji vyhledat odbornou pomoc v podobě terapie a jak jsem terapií prošla já a proč, jak jsem přišla na to, jak být sama sebou, co je metoda EFT, KMT, NLP atd. To vše jsou témata, o kterých budu mluvit. Občas uslyšíte i rozhovory s inspirativními ženami. To vše a mnohem víc se dozvíte v mých podcastech. Jsme ženy a jsme nádherné bytosti, které si mohou navzájem pomáhat. Každá z nás se může najít v kousku příběhu té druhé, můžeme spolu vše sdílet a můžeme se toho od sebe mnohému naučit.