Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody #49 Co mi dala práce na sobě a terapie?

Eva Ženám

Eva Kejíková

Osobní rozvoj

#49 Co mi dala práce na sobě a terapie?

Obrázek epizody #49 Co mi dala práce na sobě a terapie?

Poslechněte si podcast

25. 4. 2022

1 hod 37 min

Nejupřímnější, nejkrásnější a nejvíc motivační podcast, který jsem natočila. Sama jsem se zamýšlela nad tím, kdo jsem byla a kdo jsem dnes a jak obrovský kus cesty jsem ušla a že to nejvíc, co mi práce na sobě dala je to, že žiju svůj sen. Dělám to, co mě baví a naplňuje a žiju svůj plný potenciál. Žiju své poslání a užívám si každou vteřinu. To je něco, co bych přála všem..

Popis podcastu

Inspirace ode mě směrem k vám. Inspirativní ženy a zajímavá témata. Zajímají vás ženská témata, na která se bojíte zeptat? Já se nebojím mluvit o všem. Chcete vědět, jak jsem se vyléčila z nemoci s názvem endometrióza? Bolestivá menstruace, sex, jak se mi podařilo získat sebevědomí, jak jsem se začala mít ráda, kdy doporučuji vyhledat odbornou pomoc v podobě terapie a jak jsem terapií prošla já a proč, jak jsem přišla na to, jak být sama sebou, co je metoda EFT, KMT, NLP atd. To vše jsou témata, o kterých budu mluvit. Občas uslyšíte i rozhovory s inspirativními ženami. To vše a mnohem víc se dozvíte v mých podcastech. Jsme ženy a jsme nádherné bytosti, které si mohou navzájem pomáhat. Každá z nás se může najít v kousku příběhu té druhé, můžeme spolu vše sdílet a můžeme se toho od sebe mnohému naučit.