Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Eva Ženám

Eva Kejíková

Osobní rozvoj

#49 Co mi dala práce na sobě a terapie?

Obrázek epizody #49 Co mi dala práce na sobě a terapie?

Poslechněte si podcast

25. 4. 2022

1 hod 37 min

Nejupřímnější, nejkrásnější a nejvíc motivační podcast, který jsem natočila. Sama jsem se zamýšlela nad tím, kdo jsem byla a kdo jsem dnes a jak obrovský kus cesty jsem ušla a že to nejvíc, co mi práce na sobě dala je to, že žiju svůj sen. Dělám to, co mě baví a naplňuje a žiju svůj plný potenciál. Žiju své poslání a užívám si každou vteřinu. To je něco, co bych přála všem..

Popis podcastu

Cílem podcastu Eva ženám je dívat se na věci z různých úhlů pohledu, víc do hloubky, a poznávat tak sama sebe. Už samotné uvědomění nám dává prostor pro změnu.Jsem terapeutka emoční svobody, která se nebojí mluvit o všem. Najdeš zde inspiraci a zajímavá témata: vztahy, ženství, endometrióza, seberozvoj, sebehodnota, sex, bolestivá menstruace, mateřství, plodnost, jak ventilovat emoce, rozhovory na různá témata atd..Staň se součástí komunity žen na: HeroHero Eva ženám a vydej se na cestu k sebepoznání: https://herohero.co/evazenam