Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Letos vydám nový ESHOP RESTART, jaký bude?

ESHOPRESTART - podcast o e-shopovém podnikání

ESHOPRESTART - podcast o e-shopovém podnikání

Byznys

Letos vydám nový ESHOP RESTART, jaký bude?

Obrázek epizody Letos vydám nový ESHOP RESTART, jaký bude?

Poslechněte si podcast

11. 5. 2022

7 min

V letošním roce vyjde nová verze mého programu ESHOP RESTART. V čem se změní a co bude nové? Samotný program bude stručnější a zároveň vám se všemi věcmi, které vám budu ukazovat pomůžu, abyste je zvládli zrealizovat a hlavně je zrealizovali, protože pouze tehdy budete mít výsledky. Tohle jsou dvě zásadní změny. Ve výsledku budou ale zcela klíčové. Na novou verzi programu se strašně těším a věřím, že vám zase pomůže posunout vaše e-shopy výrazně dopředu!

Popis podcastu

Jediný český podcast o e-shopech, který je postaven na reálných zkušenostech Daniela Višňáka. Ten v podcastu předává konkrétní informace, které přináší následně v praxi reálné výsledky. Přesvědčilo se o tom už přes 300 českých a slovenských e-shopů, kteří si prošly jeho unikátním kurzem eshoprestart. V něm odhaluje velmi detailně kompletní know-how zejména jeho cesty na internetu s e-shopem, který vznikl v době, kdy už na trhu byla veliká konkurence a přesto dokázal uspět, stal se největším ve svém segmentu a na této pozici se udržet 7 dalších let v řadě. Pokud vás už nebaví poslouchat nekonečné řeči a věci, které jen hezky zní, ale nepřináší žádné výsledky, je na čase si subscribnout ESHOPRESTART a pustit si do uší pečlivě vybrané informace z českého e-shopového prostředí, díky kterým dokážete výrazně posunout vaše e-shopy. Dan postupně přidává k projektu další věci jako třeba velmi zajímavá videa na Youtube kanále eshoprestart, pořádá živá setkání pro e-shopaře s názvem Work&Relax a nebo rozjíždí právě tento podcast.