Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #27Jak běží přípravy našeho nového e-shopu x-trenink.cz? #ESHOPNAROVINU

ESHOPRESTART - podcast o e-shopovém podnikání

ESHOPRESTART - podcast o e-shopovém podnikání

Byznys

#27Jak běží přípravy našeho nového e-shopu x-trenink.cz? #ESHOPNAROVINU

Obrázek epizody #27Jak běží přípravy našeho nového e-shopu x-trenink.cz? #ESHOPNAROVINU

Poslechněte si podcast

24. 5. 2020

19 min

Snad se to už blíží... Poslední dny, respektive týdny intenzivně pracuji na finálním dokončení našeho nového e-shopu x-trenink.cz. Pomalu se blížíme ke konci. V rámci tohoto dílu eshopnarovinu se podívejte na to jak přistupujeme k popiskům produktů. Uvidíte názorně na jaké věci klademe důraz a co jsou za mě klíčové věci, které by popisky měly měly mít. Celou epizodu můžete vidět také i na videu klasicky na Youtube eshoprestartu.

Popis podcastu

Jediný český podcast o e-shopech, který je postaven na reálných zkušenostech Daniela Višňáka. Ten v podcastu předává konkrétní informace, které přináší následně v praxi reálné výsledky. Přesvědčilo se o tom už přes 300 českých a slovenských e-shopů, kteří si prošly jeho unikátním kurzem eshoprestart. V něm odhaluje velmi detailně kompletní know-how zejména jeho cesty na internetu s e-shopem, který vznikl v době, kdy už na trhu byla veliká konkurence a přesto dokázal uspět, stal se největším ve svém segmentu a na této pozici se udržet 7 dalších let v řadě. Pokud vás už nebaví poslouchat nekonečné řeči a věci, které jen hezky zní, ale nepřináší žádné výsledky, je na čase si subscribnout ESHOPRESTART a pustit si do uší pečlivě vybrané informace z českého e-shopového prostředí, díky kterým dokážete výrazně posunout vaše e-shopy. Dan postupně přidává k projektu další věci jako třeba velmi zajímavá videa na Youtube kanále eshoprestart, pořádá živá setkání pro e-shopaře s názvem Work&Relax a nebo rozjíždí právě tento podcast.