Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

English Express – Angličtina Youradio Talk

Youradio Talk

Osobní rozvoj

Lekce 2: Meeting and Greeting

Play

Poslechněte si podcast

18. 8. 2019

04:19

Základní výrazy pro běžné situace o třiceti lekcích. Kurz je vhodný pro začátečníky a pokročilým neublíží.

O epizodě podcastu

Když se s někým setkáte poprvé, nejspíš uslyšíte: Eva: Hi Nick. Have you met Sandra? Nick: No, I don’t think I have. Při prvním setkání obvykle někoho někomu představujeme: I’d like to introduce you to..., I’d like you to meet… Taky úplně stačí představit jednoho druhému jenom jménem: Caroline, this is David. David - Caroline. Hugh - učitel angličtiny - představuje svou novou kolegyni Emmu: Hugh: Oh Emma, here comes Gary. Gary, I’d like you to meet Emma. Emma, this is Gary. Emma: Pleased to meet you. Gary: Pleased to meet you. Hugh: Emma’s just joined us - she’s joining the English department. Emma: Yes. Gary: Oh that’s great. Hugh: And Gary’s deputy head of the history department. Emma: Oh really. Gary: Yes. Emma: Oh. I’m really happy to be here. Gary: Well, it’s good to have you on board! Emma: Thanks. Thanks.

Automatický přepis podcastu

Zdravím vás English Express A i když je to už druhá lekce Budeme se dnes zdravit jako bychom se setkali poprvé a ve studiu je se mnou a mám dát železnice Jitka budu platit Language is When you meet and greet Someone In English on FaceTime při prvním setkání nejspíš uslyšíteHynek havimed sensor is the city College první setkání pochopitelně nebývá pak bezprostřední co ty a mám do obvykle říkáš is limiting somoni ať se jí při studiu a když bys chtěla někoho někomu představit jakou fráze to užiješ I Don't Want To Give You I like you Tonight Jitka Poslechněte si jak mi Amanda představí technika ve studiu a zopakujte si to po ní nahlas Jitka i dlite Win 10 32bit Jitka iq3 with a úplně nejjednodušší je když představíte jednoho druhému jenom jsme Jitka Pieces Stay With David JitkaJitka Ty jsi stojí with který viď Jitka a co odpovím jako představovaná osoba PS3 máš co nejdřív Poslechněte si teď jak Hue učitel angličtiny představuje svou novou kolegyni Emu dalšímu kolegovi italská liga v atletice me email Tiscali Hue nejprve jednoho druhému předpisově představí Carry Weight cheat Need Me mezi skinny a potom si a mascarin vyměnit dvoře Lost me please to meet you are you přidá základní relevantní informace nejprve o mě enjoying Kryštofem a přišla na školu učit angličtinu a dary k v síti dokument kdy je zástupce vedoucího dějepisáři a vítá Emu do svých řad input Vítám vás v našem týmu doslova Je dobré mít vás na palubě It On budete si to ještě jednou kam s dětmi mame32 bílý Jitka Jitka fleece mikina A tímto Zdravím končí ve třetí lekci se už trochu Ross povídáme na slyšenou