Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Eliška Nekolná Podcast

Eliška Nekolná

Osobní rozvoj

Ep 2.33: Vztahy vol. 2 aneb Sex na prvním rande, ano nebo ne?

Play

Poslechněte si podcast

23. 5. 2020

30 min

Když jsem začala natáčet podcasty, styděla jsem se mluvit i o naprosto běžných věcech - co si o mě lidi pomyslí, že? Nikdy nikdy nikdy bych nenatáčela epizodu o něčem tak intimním a kontroverzním jako sex. Well... Here we are. :D

Berte tento díl s nadsázkou. Jeho pointa byla zamyslet se nad mými bývalým vztahy a "vztahy" a vydedukovat na základě zkušeností, jestli sex na prvním rande vede spíš k pozitivním nebo negativním výsledkům. Byla jsem vděčná za to, že se do epizody zapojila i má instagramová komunita, takže půl epizody je můj story time a druhá půlka epizody jsou reakce a názory ostatních včetně mých postojů k nim.

Budu ráda, když mi dáte vidět, jak na tohle dilema nahlížíte vy. Enjoy.

IG: @elisnekolna
FB: Eliška Nekolná Podcast

Popis podcastu

Miluji osobní rozvoj, podnikání a angličtinu. Působím jako lektorka angličtiny a jako online podnikatelka. Tímto podcastem inspiruju lidi k lepšímu životu pomocí svých příběhů, myšlenek a rozhovorů s inspirativními osobami, které jsou mými obrovskými životními vzory.V podcastech se dozvíte, jak se efektivněji učit anglicky (neboť jsem lektorka), jak podnikat či jak začít s online podnikáním (neboť od 17 podnikám) a zároveň jak žít svůj nejlepší život v harmonii a plnit si své cíle (neboť jsem nadšenec do osobního rozvoje).Pokud tento podcast pomůže jediné osobě, splní svůj účel. Enjoy!