Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Svobodní na periférii? // Marek Macák

Element Podcast

církev Element

Společnost

Svobodní na periférii? // Marek Macák

Obrázek epizody Svobodní na periférii? // Marek Macák

Poslechněte si podcast

12. 9. 2021

46 min

O epizodě podcastu

Křesťané někdy tvrdí, že základem církve je rodina. To ale neladí ani s biblickým příkladem, ani s historii církve. Svobodní lidé vždy byli v centru církve na rovnoprávném místě s rodinami. Základem církve jsou skupiny přátel, které zahrnujou svobodné i sezdané. Svobodní nejen nemusí být na periférii, oni tam ani být nemají.
Host v Elementu 1. - Křesťané někdy tvrdí, že základem církve je rodina. To ale neladí ani s biblickým příkladem, ani s historii církve. Svobodní lidé vždy byli v centru církve na rovnoprávném místě s rodinami. Základem církve jsou skupiny přátel, které zahrnujou svobodné i sezdané. Svobodní nejen nemusí být na periférii, oni tam ani být nemají.

Popis podcastu

Element - srozumitelná církev, která rozumí lidem. Každou neděli přinášíme na svých setkáních relevantní a praktickou přednášku na téma křesťanské víry, většinou tematicky spojenou v sérii několika dalších přednášek.