Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Spiritualita | Moje vnitřní rituály: Zázračná hodnota ticha // Michal Apetauer

Element Podcast

církev Element

Společnost

Spiritualita | Moje vnitřní rituály: Zázračná hodnota ticha // Michal Apetauer

Obrázek epizody Spiritualita | Moje vnitřní rituály: Zázračná hodnota ticha // Michal Apetauer

Poslechněte si podcast

7. 3. 2021

34 min

O epizodě podcastu

Spěch není ani tak o tom, kolik toho máme, ale spíše náš postoj. Je to nastavení našeho nitra. V Božím království nejde dlouhodobě žít s uspěchanou duší. Kráčet s Ježíšem znamená kráčet pomalým, neuspěchaným krokem. To nejlepší na vysvobození od spěchu není jen potěšení, ale hlavně schopnost dělat věci klidně a efektivně, v síle a v radosti. Pokud některé hlasy se v našem životě ztiší, pak Boží hlas bude znít silněji.
Spiritualita | Moje vnitřní rituály 1. - Spěch není ani tak o tom, kolik toho máme, ale spíše náš postoj. Je to nastavení našeho nitra. V Božím království nejde dlouhodobě žít s uspěchanou duší. Kráčet s Ježíšem znamená kráčet pomalým, neuspěchaným krokem. To nejlepší na vysvobození od spěchu není jen potěšení, ale hlavně schopnost dělat věci klidně a efektivně, v síle a v radosti. Pokud některé hlasy se v našem životě ztiší, pak Boží hlas bude znít silněji.