Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Sex | Boží troufalý nápad: Hostina v zahradě lásky // Lukáš Targosz

Element Podcast

církev Element

Společnost

Sex | Boží troufalý nápad: Hostina v zahradě lásky // Lukáš Targosz

Obrázek epizody Sex | Boží troufalý nápad: Hostina v zahradě lásky // Lukáš Targosz

Poslechněte si podcast

28. 2. 2021

41 min

O epizodě podcastu

Píseň písní je sbírka navzájem propojených erotických a milostných básní, které zdůrazňují, že sex je dobrý. Nebojí se vzrušovat a lákat, ale také varuje a upozorňuje na nebezpečí. Najdeme v ní mimo jiné pozvání k touze, obdiv ke kráse a pozvání k hostině do zahrady lásky.  Jazyk popisující vzrušení nad erotickou krásou bere člověku dech. Vzpírá se všem podobám asketické zbožnosti i odtělesněné svatosti. Svou sexualitu prožíváme skrze příběhy a fantazie o touze a kráse. Jaký příběh provází naše milování? Sdílené fantazie, vzpomínky na pěkné chvíle, a sladká radost ze sexu nám mají pomoci předjímat příběh vykoupení.
Sex | Boží troufalý nápad 3. - Píseň písní je sbírka navzájem propojených erotických a milostných básní, které zdůrazňují, že sex je dobrý. Nebojí se vzrušovat a lákat, ale také varuje a upozorňuje na nebezpečí. Najdeme v ní mimo jiné pozvání k touze, obdiv ke kráse a pozvání k hostině do zahrady lásky.  Jazyk popisující vzrušení nad erotickou krásou bere člověku dech. Vzpírá se všem podobám asketické zbožnosti i odtělesněné svatosti. Svou sexualitu prožíváme skrze příběhy a fantazie o touze a kráse. Jaký příběh provází naše milování? Sdílené fantazie, vzpomínky na pěkné chvíle, a sladká radost ze sexu nám mají pomoci předjímat příběh vykoupení.