Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Labyrint světa a ráj srdce | Putování labyrintem // Tereza Toušková

Element Podcast

církev Element

Společnost

Labyrint světa a ráj srdce | Putování labyrintem // Tereza Toušková

Obrázek epizody Labyrint světa a ráj srdce | Putování labyrintem // Tereza Toušková

Poslechněte si podcast

6. 12. 2020

35 min

Každý z nás máme nějaké touhy a přání, skrze které chceme dosáhnout plnosti. Někdo prožívá v životě více údolí, jiný vrcholů. Na životě Komenského a Šalamouna můžeme vidět, že jen množství vrcholů nám tu plnost nezaručí. Tu plnost dává Bůh. Bůh nám ale neslibuje evangelium prosperity – že život s Ním nás zbaví bolesti, neúspěchu a nemocí. Bůh nám slibuje, že v tom bude vždy s námi, že nám dá pokoj, že vždy naplní naše srdce. Nezáleží na tom, jak jsme daleko od Boha, záleží na tom, zda jdeme směrem za Ním. Protože náš směr určí destinaci, kam nakonec dojdeme.

Popis podcastu

Element - srozumitelná církev, která rozumí lidem. Každou neděli přinášíme na svých setkáních relevantní a praktickou přednášku na téma křesťanské víry, většinou tematicky spojenou v sérii několika dalších přednášek.