Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Komiks Nesnáším Pohádkov přináší krvavě zábavnou pouť infantilní popkulturou

Ektoplasma

Český rozhlas

Umění

Komiks Nesnáším Pohádkov přináší krvavě zábavnou pouť infantilní popkulturou

Obrázek epizody Komiks Nesnáším Pohádkov přináší krvavě zábavnou pouť infantilní popkulturou

Poslechněte si podcast

3. 3. 2021

6 min

O epizodě podcastu

Co s člověkem udělá sedmadvacetiletý pobyt v říši pohádek? Na tuhle otázku odpovídá komiks Scottieho Younga Nesnáším Pohádkov. Malou Gertrudu, která se do Pohádkova propadla v deseti letech, čas strávený v přítomnosti ubreptaných postaviček a roztomilých zvířátek změnil ve frustrovanou, misantropickou osobu se zálibou v krvavých orgiích destrukce.
Co s člověkem udělá sedmadvacetiletý pobyt v říši pohádek? Na tuhle otázku odpovídá komiks Scottieho Younga Nesnáším Pohádkov. Malou Gertrudu, která se do Pohádkova propadla v deseti letech, čas strávený v přítomnosti ubreptaných postaviček a roztomilých zvířátek změnil ve frustrovanou, misantropickou osobu se zálibou v krvavých orgiích destrukce. Antonín Tesař

Všechny díly podcastu Ektoplasma můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .