Úvod
Podcasty
Zpravodajství
Ekonews, podcast o udržitelnosti
72: ESG podcast: Nejtěžší část je sběr dat...

Ekonews, podcast o udržitelnosti
Ekonews.cz
Zpravodajství
,
Byznys
,
Věda a technika
,
Byznys zprávy
,
Společenské vědy
72: ESG podcast: Nejtěžší část je sběr dat a jejich kategorizace, například říci, co patří do Scope 1, 2 a 3, říká manažer Crestylu

Poslechněte si podcast
21. 10. 2024
43 min
S ESG manažerem developerské společnosti Crestyl Miroslavem Koberou jsme se povídali o tom, jak se chystají na novou směrnici o nefinančním reportingu (CSRD), jak se tvoří první report a co to vše obnáší. Partnerem tohoto podcastu je společnost Allianz.
Popis podcastu
Jsme ekonomické novinářky a byznys nás baví. A nejvíce ten se zelenou linkou. Proto jsme založily v roce 2020 web o byznysu a udržitelnosti http://Ekonews.cz. Dosud jsme ale jen psaly. Teď začínáme mluvit. O udržitelnosti ve velkých firmách, o snahách středních i malých firem, o inspiraci i o těžkostech.
Podcast Ekonews bude vycházet minimálně dvakrát do měsíce. Moderovat ho budou Martina Patočková a Veronika Němcová.