Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Ztrácíme učitele, pracují i 12 hodin denně a někteří už melou z posledního. Situace je vážná, říká Kozel

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Ztrácíme učitele, pracují i 12 hodin denně a někteří už melou z posledního. Situace je vážná, říká Kozel

Obrázek epizody Ztrácíme učitele, pracují i 12 hodin denně a někteří už melou z posledního. Situace je vážná, říká Kozel

Poslechněte si podcast

9. 3. 2021

3 min

Psychická pohoda učitelů nebyla dobrá ani před pandemií. Kontakt s dětmi je esencí jejich profese a tahle profese se dramaticky změnila, upozorňuje ředitel organizace Učitel naživo Martin Kozel. Když chcete s dětmi ve vzdělávání něčeho dosáhnout, tak je to takový maraton, musíte koukat daleko před sebe. Teď za sebou ale máme spoustu sprintů a vyčerpání učitelů je obrovské. Potíž je i s motivací dětí na distanční výuce, dodává.

Celý podcast si můžete poslechnout na DVTV.cz!

Popis podcastu

Staň se placeným odběratelem:https://podcasters.spotify.com/pod/show/dvtv/subscribe▶ Spotify podcasty NEJSOU součástí členství DVTV ★ VŠECHNY NAŠE PODCASTY NAJDETE NEJEN NA SPOTIFY, ALE TAKÉ NA DVTV.CZ ★ Podpořte DVTV a předplaťte si podcasty na webu dvtv.cz - získáte přístup nejen k podcastům, ale také k rozhovorům, e-časopisu a dalším novinkám z DVTV★ Jsme první nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže.