Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Zeman to pojal jako jízdu na tobogánu, my zvracíme, jen on se směje, Němcová

Play

Poslechněte si podcast

11. 3. 2021

4 min

Na svém vyjádření trvám, není to výkřik do tmy, není to poprvé kdy prezident Zeman ukazuje prstem na toho, koho ve vládě chce a koho ne, je to bezohledný tlak a vyhrožování prezidenta premiérovi. Myslím, že Zeman pojal své poslední dva roky jako jízdu na tobogánu, akorát na něj posadil nás, někteří už zvracíme, ale on se tomu směje, říká senátorka z ODS Miroslava Němcová. Prezident útočí na novináře, podkopává bezpečností služby. Jsou to excesy, které nás provázejí posledních 8 let a stupňuje se to. Doba rozhodnutí o mé kandidatuře na prezidentku není teď, do podzimních voleb to nebude, dodává.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Celé podcasty si můžete poslechnout pouze na webu dvtv.cz. - Více informací najdete na www.dvtv.cz/info/dvtv-podcasty-do-vaseho-mobilu -