Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Výsledek Pirátů? Bolí mě to, je tam smutek i naštvání, kampaň naprosto selhala, říká Michálek

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Výsledek Pirátů? Bolí mě to, je tam smutek i naštvání, kampaň naprosto selhala, říká Michálek

Obrázek epizody Výsledek Pirátů? Bolí mě to, je tam smutek i naštvání, kampaň naprosto selhala, říká Michálek
Play

Poslechněte si podcast

13. 10. 2021

5 min

Prošli jsme si šokem, výsledek 15 % nás velmi zklamal. Zklamal nás i průběh kampaně. Za ty čtyři roky jsme dělali výbornou práci, hodně mě bolí, že jsme přišli o tolik kolegů, říká poslanec za Piráty Jakub Michálek. Je tam smutek, je tam naštvání, hodně to zpracováváme. Ale nefňukáme, bereme na sebe zodpovědnost. Ve vládě se bez nás obejdou, ale my dali lidem slovo, že budeme se Starosty jednat jako koalice. Myslím si, že by Ivan Bartoš měl pokračovat, dodává.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Celé podcasty si můžete poslechnout pouze na webu dvtv.cz. - Více informací najdete na www.dvtv.cz/info/dvtv-podcasty-do-vaseho-mobilu -