Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody V horách může být chyba konečná. Na Antarktidu jsem se učila čůrat vleže, říká Lucie Výborná

DVTV

DVTV

Zpravodajství

V horách může být chyba konečná. Na Antarktidu jsem se učila čůrat vleže, říká Lucie Výborná

Obrázek epizody V horách může být chyba konečná. Na Antarktidu jsem se učila čůrat vleže, říká Lucie Výborná

Poslechněte si podcast

1. 3. 2021

4 min

Když při moderování uděláte chybu, nic se nestane, v horách ale může být chyba konečná, v krajině se o sobě hodně dozvíte a zjistíte, co je důležité a co není, potřebuju tam být pro krásu, nevydáváte se do hor, abyste zemřeli, ale abyste žili, říká moderátorka Lucie Výborná o své nové knize Mezi světy. Nejsem kontroverzní typ, moje interview je ostrůvek pozitivní deviace, nezvu politiky. Když kecáte na mikrofon, je to víc slyšet, dodává.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Celé podcasty si můžete poslechnout pouze na webu dvtv.cz. - Více informací najdete na www.dvtv.cz/info/dvtv-podcasty-do-vaseho-mobilu -