Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody V Afghánistánu jsme narazili do zdi, je to víc než porážka, říká Zaorálek. Sledujte DVTV Roadshow z Liberce

DVTV

DVTV

Zpravodajství

V Afghánistánu jsme narazili do zdi, je to víc než porážka, říká Zaorálek. Sledujte DVTV Roadshow z Liberce

Obrázek epizody V Afghánistánu jsme narazili do zdi, je to víc než porážka, říká Zaorálek. Sledujte DVTV Roadshow z Liberce

Poslechněte si podcast

21. 9. 2021

16 min

„Neměli jsme se snažit přetvořit Afghánistán k obrazu svému. Prohra je, že jsme tam zůstali o několik let déle, než jsme měli,” míní poslanec ANO Jaroslav Bžoch. „Kdybych chtěl být škodolibý, tak řeknu, že KSČM to říkala 20 let. Je to fiasko,” říká Zdeněk Ondráček z KSČM. „Vojensky to prohra nebyla, kdybychom tam zůstali, tak Tálibánci zůstanou dál zalezlí v horách,” dodává Jan Lipavský z Pirátů. Poslechněte si záznam předvolební debaty DVTV z Krajské vědecké knihovny v Liberci.

Popis podcastu

▶ VŠECHNY NAŠE PODCASTY NAJDETE NEJEN NA SPOTIFY, ALE TAKÉ NA DVTV.CZ ★ Spotify podcasty NEJSOU součástí členství DVTV ★ Podpořte DVTV a předplaťte si podcasty na webu dvtv.cz - získáte přístup nejen k podcastům, ale také k rozhovorům, e-časopisu a dalším novinkám z DVTV★ Jsme první nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže.