Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Utratila 20 milionů za rozjezd gymnázia: Známky nejsou důležité, bez chyb se nic nenaučíte, říká Fibigerová

Play

Poslechněte si podcast

10. 6. 2021

5 min

Chceme, aby si děti uvědomily, v čem je podstata vzdělání. Chceme je připravit na jakoukoliv budoucnost. Žáci ze státních škol se bojí chybovat, bez chyb se ale nic nenaučíte, říká ředitelka 1. IT Gymnázia Markéta Fibigerová, která školu v pražských Satalicích otevřela uprostřed pandemie a tak trochu navzdory úřadům. S většinou studentů si tyká. Mám ráda, když vědí, že to dělám pro ně. Jinak to nefunguje. Naše škola je úplně pro všechny děti, počítače jsou součástí gramotnosti, dodává.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Daniela Drtinová, Martin Veselovský a Emma Smetana. Rozhovory s hosty, kteří vás zajímají. Živé přenosy událostí, které hýbou společností. www.dvtv.cz