Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Situace je velmi vážná, potřebujeme, aby prezident začal konat. Je to vůči němu nedůstojné, říká Přibáň

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Situace je velmi vážná, potřebujeme, aby prezident začal konat. Je to vůči němu nedůstojné, říká Přibáň

Obrázek epizody Situace je velmi vážná, potřebujeme, aby prezident začal konat. Je to vůči němu nedůstojné, říká Přibáň
Play

Poslechněte si podcast

13. 10. 2021

4 min

Lidé okolo prezidenta se chovají spíš jako orientální despocie než jako slušná demokratická země, jmenování premiéra je hvězdná hodina každého prezidenta, říká profesor právní filozofie a sociolog z Cardiff University Jiří Přibáň. Výsledky voleb jsou legitimní, důležitá je schopnost domluvit se, a ne převzít moc. Česká společnost možná nechce alfa samce, a je to dobře, příští vlády už by mohly být daleko více genderově vyvážené, dodává.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Celé podcasty si můžete poslechnout pouze na webu dvtv.cz. - Více informací najdete na www.dvtv.cz/info/dvtv-podcasty-do-vaseho-mobilu -