Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Rakovina se na volby neptá. Brožura je Babišův nápad, tak kdo jiný by v ní měl být, říká Janulík

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Rakovina se na volby neptá. Brožura je Babišův nápad, tak kdo jiný by v ní měl být, říká Janulík

Obrázek epizody Rakovina se na volby neptá. Brožura je Babišův nápad, tak kdo jiný by v ní měl být, říká Janulík

Poslechněte si podcast

15. 9. 2021

3 min

„Premiér Babiš je první politik, který komplexně uchopil prevenci rakoviny. Vymyslel to a odpracoval, jak říká, tak tam prostě je. Jeho rozčarování chápu, je to politikaření,” hájí poslanec ANO Miloslav Janulík distribuci brožury o rakovině, která má začít tři týdny před volbami a ve které jsou vedle příspěvků odborníků i text a celostránková fotografie premiéra. „Podstatná je prevence, už včera bylo pozdě a vždycky bude před volbami,” dodává.

Popis podcastu

▶ VŠECHNY NAŠE PODCASTY NAJDETE NEJEN NA SPOTIFY, ALE TAKÉ NA DVTV.CZ ★ Spotify podcasty NEJSOU součástí členství DVTV ★ Podpořte DVTV a předplaťte si podcasty na webu dvtv.cz - získáte přístup nejen k podcastům, ale také k rozhovorům, e-časopisu a dalším novinkám z DVTV★ Jsme první nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže.