Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Pollert: Máme lockdowny a situace je jen horší. Kubek: Zákazy jsou polovičaté a pozdě, země krvácí

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Pollert: Máme lockdowny a situace je jen horší. Kubek: Zákazy jsou polovičaté a pozdě, země krvácí

Obrázek epizody Pollert: Máme lockdowny a situace je jen horší. Kubek: Zákazy jsou polovičaté a pozdě, země krvácí

Poslechněte si podcast

3. 3. 2021

6 min

Jsme v mimořádné situaci, tato země krvácí. Musíme zatnout zuby a vydržet, jsme ve válce s virem, říká prezident České lékařské komory Milan Kubek. My tu válku vedeme tak, že zavíráme školy a školky ale ta čísla jsou spíš horší. Nedostatek personálu byl i před covidem, covid ten problém pouze demaskoval. V Motole stejná situace jako v Chebu a Sokolově nenastane, s takovými pacienty máme zkušenost, oponuje anesteziolog FN Motol Lukáš Pollert.


Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Celé podcasty si můžete poslechnout pouze na webu dvtv.cz. - Více informací najdete na www.dvtv.cz/info/dvtv-podcasty-do-vaseho-mobilu -