Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Pollert: Máme lockdowny a situace je jen horší. Kubek: Zákazy jsou polovičaté a pozdě, země krvácí

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Pollert: Máme lockdowny a situace je jen horší. Kubek: Zákazy jsou polovičaté a pozdě, země krvácí

Obrázek epizody Pollert: Máme lockdowny a situace je jen horší. Kubek: Zákazy jsou polovičaté a pozdě, země krvácí

Poslechněte si podcast

3. 3. 2021

6 min

Jsme v mimořádné situaci, tato země krvácí. Musíme zatnout zuby a vydržet, jsme ve válce s virem, říká prezident České lékařské komory Milan Kubek. My tu válku vedeme tak, že zavíráme školy a školky ale ta čísla jsou spíš horší. Nedostatek personálu byl i před covidem, covid ten problém pouze demaskoval. V Motole stejná situace jako v Chebu a Sokolově nenastane, s takovými pacienty máme zkušenost, oponuje anesteziolog FN Motol Lukáš Pollert.


Popis podcastu

▶ VŠECHNY NAŠE PODCASTY NAJDETE NEJEN NA SPOTIFY, ALE TAKÉ NA DVTV.CZ ★ Spotify podcasty NEJSOU součástí členství DVTV ★ Podpořte DVTV a předplaťte si podcasty na webu dvtv.cz - získáte přístup nejen k podcastům, ale také k rozhovorům, e-časopisu a dalším novinkám z DVTV★ Jsme první nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže.