Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Politiky a novináře bych pozavíral, covid je ruská zbraň proti světu, kyvadlo nelže, říká Cibulka

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Politiky a novináře bych pozavíral, covid je ruská zbraň proti světu, kyvadlo nelže, říká Cibulka

Obrázek epizody Politiky a novináře bych pozavíral, covid je ruská zbraň proti světu, kyvadlo nelže, říká Cibulka

Poslechněte si podcast

22. 9. 2021

5 min

Covid je ruská bakteriologická válka proti celému světu, očkování je rovněž zbraň ruské biologické války. Říkáme, že je třeba zavřít všechny politiky a novináře za vlastizradu, všechny ruské fízly, co předstírají, že bojují proti covidu, přitom se snaží srazit Západ na kolena, stačí se zeptat kyvadla, kyvadlo nelže, říká Petr Cibulka, předseda strany Volte Pravý Blok www.cibulka.net. Každé volby jsou zfalšované, my ale budeme kandidovat pořád, tvrdí.

Popis podcastu

Staň se placeným odběratelem:https://podcasters.spotify.com/pod/show/dvtv/subscribe▶ Spotify podcasty NEJSOU součástí členství DVTV ★ VŠECHNY NAŠE PODCASTY NAJDETE NEJEN NA SPOTIFY, ALE TAKÉ NA DVTV.CZ ★ Podpořte DVTV a předplaťte si podcasty na webu dvtv.cz - získáte přístup nejen k podcastům, ale také k rozhovorům, e-časopisu a dalším novinkám z DVTV★ Jsme první nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže.