Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Mička to s Karou hezky zmastil. Z firmy odtekly desítky milionů korun, vyšetřuje to policie, říká Rinth

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Mička to s Karou hezky zmastil. Z firmy odtekly desítky milionů korun, vyšetřuje to policie, říká Rinth

Obrázek epizody Mička to s Karou hezky zmastil. Z firmy odtekly desítky milionů korun, vyšetřuje to policie, říká Rinth

Poslechněte si podcast

17. 9. 2021

4 min

„Zvažoval jsem dlouho, jestli se do záchrany Kary pustit, ale nevydržel jsem to, přestal jsem být důchodce a zapojil se. Značku jsem vybudoval z ničeho, nemůžu připustit, aby zkrachovala,” říká podnikatel Zdeněk Rinth, který v roce 2018 firmu prodal Michalu Mičkovi. „Špatně to nevedl jen pan Mička, ale celý tým, koronavirus to jen uspíšil. Rok před insolvencí z Kary odteklo asi 60 milionů korun do jiných firem, bylo to výrazné porušení úvěrové smlouvy. Bez těchto transferů by možná do insolvence nemusela,” dodává s tím, že se věcí zabývá policie.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Celé podcasty si můžete poslechnout pouze na webu dvtv.cz. - Více informací najdete na www.dvtv.cz/info/dvtv-podcasty-do-vaseho-mobilu -