Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Merkelová umí krize řešit, ale neumí jim předcházet. Větou o migraci si na sebe ušila bič, říká Jonáš

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Merkelová umí krize řešit, ale neumí jim předcházet. Větou o migraci si na sebe ušila bič, říká Jonáš

Obrázek epizody Merkelová umí krize řešit, ale neumí jim předcházet. Větou o migraci si na sebe ušila bič, říká Jonáš

Poslechněte si podcast

18. 9. 2021

3 min

„V Česku je posuzována prizmatem jediné události, migrační krize. V Německu je vnímána úplně jinak, jako pragmatická politička, pro některé až bezzásadová a příliš ohebná,” říká Martin Jonáš, zpravodaj ČT a autor knihy Fenomén Angela Merkelová, která vyjde v říjnu. „Němci ji po těch 16 letech berou jako správkyni země v době prosperity. Otázka je, zda se o to zasloužila a zda to nebyli spíše její předchůdci se svými bolestivými reformami. Volby jsou hledáním nové Angely a z průzkumů vyplývá, že by byla i tentokrát tahounem kampaně,” dodává.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Celé podcasty si můžete poslechnout pouze na webu dvtv.cz. - Více informací najdete na www.dvtv.cz/info/dvtv-podcasty-do-vaseho-mobilu -