Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Má 99 % ztrátu sluchu: Dříve mě šikanovali, pak jsem se potkala s Billem Clintonem, říká Staněk

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Má 99 % ztrátu sluchu: Dříve mě šikanovali, pak jsem se potkala s Billem Clintonem, říká Staněk

Obrázek epizody Má 99 % ztrátu sluchu: Dříve mě šikanovali, pak jsem se potkala s Billem Clintonem, říká Staněk

Poslechněte si podcast

19. 9. 2021

4 min

Znakový jazyk nepoužívám, nikdy jsem se ho nenaučila, maminka mě naučila odezírat. Znaková řeč je bariéra v komunikaci, má jiný slovosled než mluvená čeština, říká Eva Staněk, zakladatelka projektu Miraio, který má za cíl pomáhat neslyšícím. Jí samotné byla diagnostikovaná 99% ztráta sluchu ve dvou letech. Ve škole mě šikanovali, z handicapu se ale snažím udělat příležitost, dodává. V USA také absolvovala stáž pro nadaci Billa a Hillary Clintonových.

Popis podcastu

▶ VŠECHNY NAŠE PODCASTY NAJDETE NEJEN NA SPOTIFY, ALE TAKÉ NA DVTV.CZ ★ Spotify podcasty NEJSOU součástí členství DVTV ★ Podpořte DVTV a předplaťte si podcasty na webu dvtv.cz - získáte přístup nejen k podcastům, ale také k rozhovorům, e-časopisu a dalším novinkám z DVTV★ Jsme první nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže.