Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Kroupa: Hamáček vymýšlel šílený obchod, těžko si představit podivnější akci. Naše informace jsou pravdivé

Play

Poslechněte si podcast

5. 5. 2021

3 min

Podíváte-li se na oficiální verzi Jana Hamáčka, tak kriticky uvažující člověk pochopí, že se v pozadí odehrával další příběh. A to, co jsme zjistili my, je jedno z mála rozumných vysvětlení, které tomu příběhu dávají smysl, tvrdí reportér serveru Seznam Zprávy Janek Kroupa. Naše zdroje jsou věrohodné a byly situaci velmi blízko, neodvážili bychom se tu věc zveřejnit, kdybychom neměli v rukou přímé svědectví. Doufám, že si poslanci konečně vyslechnou stanoviska dalších členů schůzky, kteří se zatím nedostali ke slovu, dodává.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Daniela Drtinová, Martin Veselovský a Emma Smetana. Rozhovory s hosty, kteří vás zajímají. Živé přenosy událostí, které hýbou společností. www.dvtv.cz