
Konec amerického snu: Pochodeň svobody zhasla, Trump a jeho chaos a co bude teď s námi?
Co kdyby nebyly USA? Martin Veselovský a Pavel Kosatík o zemi, která se stala symbolem svobody i terčem kritiky. Proč od Ameriky očekáváme víc než od ostatních států? Co by se stalo s Evropou, kdyby se Spojené státy stáhly ze své role světové velmoci? Nebo se to už děje? A nabízí Donald Trump Americe nějakou budoucnost?
Popis podcastu
▶ Spotify podcasty NEJSOU součástí členství DVTV ★ VŠECHNY NAŠE PODCASTY NAJDETE NEJEN NA SPOTIFY, ALE TAKÉ NA DVTV.CZ JAKO RSS ★ Podpořte DVTV a předplaťte si podcasty na webu dvtv.cz - získáte přístup nejen k podcastům, ale také k rozhovorům, e-časopisu a dalším novinkám z DVTV★ Jsme první nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže.
Staň se placeným odběratelem: https://podcasters.spotify.com/pod/show/dvtv/subscribe
