Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Jsme outsideři. Ale to jsme byli i před 25 lety. Finále ve Wembley proti Němcům byl sen, říká Kuka

Play

Poslechněte si podcast

11. 6. 2021

5 min

Dobře se vzpomíná na úspěch, ale už méně na realitu. Tým, který před 25 lety odjel na Euro, nebyl tak silný. Ze skupiny s Italy a Němci prakticky nebylo možné postoupit a stejně jsme to dokázali, může se to stát i teď, hodnotí šance českých fotbalistů na Euru bývalý reprezentační útočník Pavel Kuka. V nadsázce přiznává, že byl spalovač. Kdybych proměňoval polovinu šancí, tak jsem se pral o čísla s Ronaldem, tolik jsem jich zahodil, říká vicemistr Evropy z roku 1996.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Daniela Drtinová, Martin Veselovský a Emma Smetana. Rozhovory s hosty, kteří vás zajímají. Živé přenosy událostí, které hýbou společností. www.dvtv.cz