Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Hřib: S řidiči to myslíme dobře, silnice opravit musíme. Zeman měl k rezignaci vyzvat Havlíčka, ne mě

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Hřib: S řidiči to myslíme dobře, silnice opravit musíme. Zeman měl k rezignaci vyzvat Havlíčka, ne mě

Obrázek epizody Hřib: S řidiči to myslíme dobře, silnice opravit musíme. Zeman měl k rezignaci vyzvat Havlíčka, ne mě

Poslechněte si podcast

15. 9. 2021

4 min

„Prahu jsme přebírali s gigantickým dluhem na vnitřní infrastruktuře. Byla tu spadlá Trojská lávka a tři mosty před uzavřením,” hájí současné množství uzavírek v metropoli primátor Zdeněk Hřib. „Magistrát rozhoduje o uzavírkách jen na hlavních trasách a některé městské části se s námi koordinovat nechtějí. Problém je, že v severovýchodní části chybí vnitřní i vnější okruh, to jde ale za Ministerstvem dopravy. V Praze za deset let přibylo o třetinu více aut a po covidu i kurýrní služby,” dodává.

Popis podcastu

▶ VŠECHNY NAŠE PODCASTY NAJDETE NEJEN NA SPOTIFY, ALE TAKÉ NA DVTV.CZ ★ Spotify podcasty NEJSOU součástí členství DVTV ★ Podpořte DVTV a předplaťte si podcasty na webu dvtv.cz - získáte přístup nejen k podcastům, ale také k rozhovorům, e-časopisu a dalším novinkám z DVTV★ Jsme první nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže.