Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Fotbal není důležitější než školy, všechny naráz ale pustit nemůžeme. Neselhali jsme, říká Havlíček

Play

Poslechněte si podcast

4. 5. 2021

5 min

Školy mají prioritu, ale to ještě neznamená, že všechny otevřeme současně. Nechci fotbal svádět na hlavní hygieničku, která chtěla jen v dobré víře vyjít vstříc fanouškům, říká vicepremiér Karel Havlíček. Je celá řada těch, kteří říkají, že jdeme příliš pomalu, opozice by zase nejraději rozvolnila všechno naráz. Nemůžeme přistoupit na rétoriku všech, chápu, že maloobchodníci budou vždycky trošku naštvaní. Vládní kompenzace mají pomoci těm, kteří jsou vážně postiženi, dodává.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Daniela Drtinová, Martin Veselovský a Emma Smetana. Rozhovory s hosty, kteří vás zajímají. Živé přenosy událostí, které hýbou společností. www.dvtv.cz