Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Forejt: Pro Zemana je to psychicky těžké. Buchty na ARO jsou hloupost, zprávy Hradu nedávají smysl

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Forejt: Pro Zemana je to psychicky těžké. Buchty na ARO jsou hloupost, zprávy Hradu nedávají smysl

Obrázek epizody Forejt: Pro Zemana je to psychicky těžké. Buchty na ARO jsou hloupost, zprávy Hradu nedávají smysl
Play

Poslechněte si podcast

14. 10. 2021

3 min

„Na ARO jsem letos ležel a vím, že věci jako meruňkové buchty tam nejsou možné. Pražský hrad nezvolil ideální taktiku. Měli bychom znát alespoň základní parametry prezidentova zdravotního stavu a ne být vystavováni spekulacím, jestli měl k obědu to či ono,” říká bývalý šéf hradního protokolu Jindřich Forejt. „Miloš Zeman je politik v ústavní funkci a jako takový se logicky vzdáváte části soukromí. Není to jednoduchý pacient. Je to pro něj psychicky těžké, protože má k nemocničnímu prostředí velký respekt,” dodává.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Celé podcasty si můžete poslechnout pouze na webu dvtv.cz. - Více informací najdete na www.dvtv.cz/info/dvtv-podcasty-do-vaseho-mobilu -