Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Fendrych: Vláda se zachovala brutálně. Lidi už nevěří vyšetření Čapího hnízda a Bečvy

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Fendrych: Vláda se zachovala brutálně. Lidi už nevěří vyšetření Čapího hnízda a Bečvy

Obrázek epizody Fendrych: Vláda se zachovala brutálně. Lidi už nevěří vyšetření Čapího hnízda a Bečvy

Poslechněte si podcast

14. 9. 2021

4 min

To, že tady zemřelo minimálně 30 tisíc lidí jenom proto, že se vláda zachovala brutálně k nám všem, pandemie nasvítila lhostejnost. Piráti se vykašlali na mladé a Bartoše s dredy důchodci volit nebudou, říká komentátor Aktuálně.cz Martin Fendrych. Češi jsou promítnutí do svých aut, spalovací motory jsou srdeční záležitost. Postup změny a brutalizace počasí může být podle vědců rychlejší, než si myslíme, pak se budeme jen snažit přežít, dodává.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Celé podcasty si můžete poslechnout pouze na webu dvtv.cz. - Více informací najdete na www.dvtv.cz/info/dvtv-podcasty-do-vaseho-mobilu -