Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

DVTV

DVTV

Zpravodajství

DVTV DNES: Rezoluce o Babišově střetu zájmů, startup Zapomenuté miliardy, cimbálista Matěj Číp a fotbalista Pavel Kuka

Play

Poslechněte si podcast

11. 6. 2021

16 min

Výběr toho nejlepšího z vysílání DVTV: Europoslanci schválili rezoluci, ve které odsoudili střet zájmů premiéra Andreje Babiše. Zapojil se Evropský parlament do předvolební kampaně, jak mu ministerský předseda vyčítá? Hostem vysílání byl europoslanec Stanislav Polčák z hnutí STAN. Zapomenuté miliardy. Brněnský startup slibuje, že pomůže Čechům najít majetek na účtech z kuponové privatizace. Jeho autor Daniel Surmař byl dalším hostem. O trochu bláznivém nápadu studovat hru na cimbál na univerzitě v Jižní Dakotě jsme mluvili s Matějem Čípem. A na závěr DVTV Interview - Michael Rozsypal se ptal na blížící se Euro i vzpomínky na ME v roce 1996 Pavla Kuky.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Daniela Drtinová, Martin Veselovský a Emma Smetana. Rozhovory s hosty, kteří vás zajímají. Živé přenosy událostí, které hýbou společností. www.dvtv.cz