Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

DVTV

DVTV

Zpravodajství

DVTV DNES: Odchod Libuše Šafránkové, tresty za sexuální násilí, gymnázium pro ajťáky a Martin Hilský

Play

Poslechněte si podcast

10. 6. 2021

16 min

Výběr toho nejlepšího z vysílání DVTV: Na filmovou a divadelní kariéru Libuše Šafránkové zavzpomínal publicista a dramaturg Jaroslav Sedláček. Potřebujeme přísnější tresty pro pachatele sexuálního násilí a přesnější vymezení těchto činů? Zeptali jsme se poslance za Piráty Františka Kopřivy. Hostem byl i čerstvý držitel ceny Magnesia Litera za Knihu roku, profesor anglické literatury Martin Hilský. A na závěr interview Daniely Drtinové s Markétou Fibigerovou, která rozjela vlastní IT gymnázium.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Daniela Drtinová, Martin Veselovský a Emma Smetana. Rozhovory s hosty, kteří vás zajímají. Živé přenosy událostí, které hýbou společností. www.dvtv.cz