Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody DVTV DNES: Babišův střet zájmů, výbuch kanárské sopky, Petr Cibulka za Pravý blok a zakladatelky projektu Indiánky

DVTV

DVTV

Zpravodajství

DVTV DNES: Babišův střet zájmů, výbuch kanárské sopky, Petr Cibulka za Pravý blok a zakladatelky projektu Indiánky

Obrázek epizody DVTV DNES: Babišův střet zájmů, výbuch kanárské sopky, Petr Cibulka za Pravý blok a zakladatelky projektu Indiánky

Poslechněte si podcast

22. 9. 2021

17 min

Hrozí všem firmám v Česku zastavení proplácení dotací kvůli střetu zájmů premiéra Andreje Babiše? Zeptali jsme se se analytika Transparency International Milana Eibla. Po padesáti letech se na kanárském ostrově La Palma probudila místní sopka. Situaci na místě popsal Libor Tomek, který na ostrově dlouhodobě žije. V dalším ze série předvolebních rozhovorů promluvil o programu a plánech strany Pravý Blok její předseda Petr Cibulka. Proč se stále jen málo mluví ve společnosti o ženské neplodnosti? Zeptali jsme se zakladatelek projektu Indiánky Anny Sedlákové a Karolíny Krejčové.