Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Drogy s vámi zamávají, Ekvádor byl detox. Dřív jsem píchnul prstem do mapy, vzal bágl a jel, říká Dan Bárta

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Drogy s vámi zamávají, Ekvádor byl detox. Dřív jsem píchnul prstem do mapy, vzal bágl a jel, říká Dan Bárta

Obrázek epizody Drogy s vámi zamávají, Ekvádor byl detox. Dřív jsem píchnul prstem do mapy, vzal bágl a jel, říká Dan Bárta

Poslechněte si podcast

8. 3. 2021

5 min

Cesty jsou 25 let staré, jel jsem s báglem, neměl jsem jinou misi než očumovat. Píchnul jsem prstem do mapy, v kapse tisíc dolarů na měsíc a jel jsem. Trávil jsem tam hodně času sám, zážitky byly nejintenzivnější, říká zpěvák Dan Bárta o svém novém podcastu Nevinnosti světa, kde zaznamenal své zážitky z exotických cest. Po Ekvádoru jsem se zbavil závislosti na drogách, myslíte si, že je to epizoda, ale ta droga je fakt tvrdá a hodně to s vámi zamává, dodává.

Popis podcastu

▶ NOVÉ DÍLY POUZE NA WEBU DVTV.CZ NEBO SAMOSTATNĚ I NA SPOTIFY - SPOTIFY NENÍ SOUČÁSTÍ ČLENSTVÍ DVTV EXTRA! Odebírejte celé podcasty DVTVhttps://anchor.fm/dvtv/subscribe★ Poslouchejte rozhovory v plné délce přímo na Spotify ★ Spotify podcasty NEJSOU součástí členství DVTV Extra - více informací jak poslouchat podcasty jako předplatitelé na dvtv@dvtv.cz ★ Jsme první nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže.